Wydawałoby się, że 15 lat po upadku komunizmu wszyscy nauczyli się już, że biznes polega na tym, że klientom oferuje się to czego oni oczekują i traktuje się ich z szacunkiem. Okazuje się, że nie jest to wcale wiedza tak powszechna - cały czas spotykam się (i zapewnie nie tylko ja) z sytuacjami rodem z 'Misia' albo 'Zmienników'. Więc może czas zacząć popularyzować wiedzę o tym jak należy (i jak na pewno nie należy) traktować klientów.
Blog > Komentarze do wpisu
Sztuka rozpoczynania - gratuluję zwycięzcom

No właśnie - wczoraj minął termin nadsyłania zgłoszeń osób chętnych do otrzymania darmowej książki z autografem autora . W związku z tym dziś dokonałem losowania.

Zgodnie z zasadą Guy'a - "Underpromise and overdeliver" - zwycięzców jest troje. Spośród 53 osób, które się zgłosiły, książki wygrali:

 1. Małgorzata z Wrocławia
 2. Maciek z Krakowa
 3. Gabriela z Poznania

Zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej oddzielnym mailem, a wszystkich pozostałych zapraszam do odwiedzania bloga - za jakiś czas pewnie znowu pojawi się podobna okazja. Przy okazji zapraszam też do składania propozycji - jakie inne książki chcielibyście mieć możliwość wygrać - czekam na komentarze.

Dla zainteresowanych przebiegiem losowania załączam jeszcze zdjęcie maszyny losującej. Od razu uprzedzam, że zdjęcia Sierotki Marysi nie będzie.

maszyna losująca - słoik z losami

poniedziałek, 11 czerwca 2007, jchoinski

Polecane wpisy

 • Wypróbuj za darmo przez 14 dni

  Hasło jak w tytule (zmienia się co najwyżej długość okresu testowego) spotykamy praktycznie wszędzie. Sprzedający, próbując przekonać nas do zakupu oferuje darm

 • Jak zdejmowałem SIMlocka

  W ciągu ostatnich kilku lat chyba wszyscy przywykliśmy do telefonów komórkowych - w końcu według najnowszych statystyk aktywnych 'komórek' jest już w naszym kra

 • Made in China

  Zwykle pisałem o zachowaniach producentów i sprzedawców wobec klientów, ale dziś wyjątkowy (i zapewne kontrowersyjny) temat dotyczący zachowań konsumentów (a wi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
hjuston
2007/06/11 22:34:03
niezla maszyna. sloiczek po kawusi?
szkoda, ze nie wygralam. no ale coz jak to mowia kto nie ma szczescia w losowaniach ma szczescie na przyklad w milosci. grunt to umiec sie pocieszyc.
Napisz do mnie

kuba(at)choinski.pl