Wydawałoby się, że 15 lat po upadku komunizmu wszyscy nauczyli się już, że biznes polega na tym, że klientom oferuje się to czego oni oczekują i traktuje się ich z szacunkiem. Okazuje się, że nie jest to wcale wiedza tak powszechna - cały czas spotykam się (i zapewnie nie tylko ja) z sytuacjami rodem z 'Misia' albo 'Zmienników'. Więc może czas zacząć popularyzować wiedzę o tym jak należy (i jak na pewno nie należy) traktować klientów.
Blog > Komentarze do wpisu
Jak zaczynać - książka do wygrania

Jak mówi chińskie przysłowie - "nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku".

Niestety, w rzeczywistości nie wszystko jest takie proste, a rozpoczynanie nowego przedsięwzięcia to już prawdziwa sztuka. Dlatego dla wszystkich, którzy chcą coś zacząć i potrzebują do tego fachowego instruktażu, mam coś do zaoferowania. To coś, to książka guru przedsiębiorczości - Guy'a Kawasakiego - zatytułowana "Sztuka rozpoczynania " (lub The Art of the Start w wersji oryginalnej).

 

Sztuka rozpoczynania - okładka

 

Egzemplarz, który mam do zaoferowania ma tą zaletę, że oprócz tego, że jest to fantastyczna książka, opatrzony będzie osobistą dedykacją autora (niestety nie wiem, czy pisaną piórem, czy długopisem - ale myślę, że to mogę jeszcze z Guy'em ustalić).  

A teraz krótkie info, co trzeba zrobić, żeby książkę wygrać. Otóż wystarczy napisać maila na adres artofthestart(at)choinski.pl, w którym podajecie swoje imię i miejsce z którego piszecie (wystarczy nazwa miejscowosci i kraj - dokładny adres będzie mi potrzebny tylko od osoby, która wygra). Zgłoszenia przyjmowane są do północy czasu GMT dnia 10 czerwca 2007. Po tym dniu zrobię listę kandydatów i wyłonię zwycięzcę metodą losowania. Uwaga - jedna osoba, jeden mail - próby wysłania większej ilości nic nie dadzą. A teraz zapraszam do mailowania.

piątek, 25 maja 2007, jchoinski

Polecane wpisy

  • Wypróbuj za darmo przez 14 dni

    Hasło jak w tytule (zmienia się co najwyżej długość okresu testowego) spotykamy praktycznie wszędzie. Sprzedający, próbując przekonać nas do zakupu oferuje darm

  • Jak zdejmowałem SIMlocka

    W ciągu ostatnich kilku lat chyba wszyscy przywykliśmy do telefonów komórkowych - w końcu według najnowszych statystyk aktywnych 'komórek' jest już w naszym kra

  • Made in China

    Zwykle pisałem o zachowaniach producentów i sprzedawców wobec klientów, ale dziś wyjątkowy (i zapewne kontrowersyjny) temat dotyczący zachowań konsumentów (a wi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Sztuka rozpoczynania z joszkolandia
Jak kiedyś stwierdził premier Leszek Miller i zapewne nigdy nie zostanie mu to zapomniane - mężczyznę poznaje się po tym jak kończy. Jednak warto zwrócić także uwagę na to jak się rozpoczyna 8230 Niedawno interesowałem się zakładani... »
Wysłany 2007/05/31 00:29:56
Komentarze
testeq
2007/05/28 11:41:16
A nie masz przypadkiem egzemplarza niepobazgranego przez autora? Dla mnie wartością jest to, co Guy pisze, a nie jego podpis. Pozdrawiam.
-
jchoinski
2007/05/28 12:21:57
Testeq - jak wygrasz, to dostaniesz niepobazgrany - mam i takie i takie.
Napisz do mnie

kuba(at)choinski.pl